| Ana-Maria94 a întrebat:

Intrebare nu se refera la mine, prietena mea este complexataca are fundu mare si ii este frica ca no so placa ni un baiat. ce ziceti baieti va plac fetele cu fundul mare si bombat?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Un fundulet rotunjor si bombat e tare dragalas. cu conditia ca si posesoarea sa aiba si alte certe calitati, nu doar asta!
Spune-i sa stea linistita, o vor place destui baieti!

| bluesky a răspuns:

Nu asta vor toate fetele? Fund ca a lui Beyonce? Sa nu fie complexata, ca din potriva, baietii o vor placea, ca e "buna", daca mai are si sani mari si frumosi si talie de viespe... o sa moara baietii dupa ea, da sa nu i se urce la cap adica sa devina o parasuta.winking

Shin
| Shin a răspuns:

I love those whistling tongue
Numai bine, Shin happy

| Ana_6509 a răspuns:

Cu siguranta le place.Decat fara mai bine cu.

| i.love.me a răspuns:

Hai sa iti spun ceva.eu sunt fata, si iau contact in viata de zi cu zi mai mult cu baieti decat cu fete, coleg de banca, prieteni, verisori.baieti si st mult mai de treaba. dar ce vreau sa iti spun e ca atunci cand vine vorba de o fata cu fundul mai mare si mai bombat te asigur ca le place aud mereu afirmatii de genul : "mama ce buna e" sau "are un c*r"...deci la place mult.
winking

| pendula a răspuns:

Ce e mult/mare nu strica laughing

| Brigitta a răspuns:

Desi sunt fata, cred ca e senzual sa ai un posterior asabig grin Dar indiferent de asta trebuie sa aiba in primul rand o personalitate si un caracter aparte. Sigur isi va gasi si ea pe cineva.

| natalia_2288 a răspuns:

Crede-ma ca ii plac principalul e ca ea sa fie glumeata si sociabila si doar atita.Ca ai fundul mare nu e chiear o mare problema principalul e sa fii sanatoasa.

| Dianna_8523 a răspuns:

Eu una cred ca da.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este o parte a corpului după care ochii bărbaților fug pe lângă sâni, picioare lungi, ochi, păr dar și un caracter puternic.
Pa, pa.

| cursed a răspuns:

Depinde de cine il are, mai sunt si alte calitati la o fata in afara de fund.