| Lluvia_8369 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Va plac fetele mai cu tupeu [ dar nu exagerat] sau mai timide? big grin

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fluturas a răspuns:

Sunt fata, dar din cate stiu eu baietilor le plac fetele timide.care au tupeuwinking

| BoBBy a răspuns:

Timide

| Cristiano13 a răspuns:

Timide e tare cand tremura si cinestie ce gesturi face asa o linistesti tu si... big grin

| PredatoR a răspuns:

Timide, imi plac cele cu tupeu ca vorbesc mult si nu trebuie sa ma chinui sa dezvolt o conversatiebig grin

| Calinush a răspuns:

Cu tupeu laughing Pentru ca nu se satura niciodata de vorbit laughing

Dar pentru o relatie stabila cele mai timide sunt mai "bune"

| Ambrus a răspuns:

Fetele timide. Asa imi place cum tremura si se balbaie cand vrea sa imi spuna ceva love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tupeu ca sunt mai distractive si de multe ori au mai multa esperienta

| robert_2327 a răspuns:

Buna imi plac fetele mai timide pop