| slayer678 a întrebat:

Hey! Plac un tip, iar si el ma place pe tine. Ne cunoastem de vreo 2-3 luni. De vreo saptamana-doua in fiecare seara stam pe banca, timp de o jumatate de ora-o ora si vorbim, ne imbratisam,si sarutam.
Azi-noapte vorbeam pe chat si la un moment dat m-a intrebat daca vom avea sansa sa stam mai mult impreuna. I-am raspuns spunandu-i ca da,vom avea dar nu stiu cand. Dupa mi-a spus ca el vrea sa stie, eu sa incerc sa stiu, iar el mi-a mai zis ca "vreau sa stiu daca intre noi doi o sa fie ceva sau nu."
Nu inteleg ce vrea sa spuna...
P.S. il plac foarte mult. Nu stiu daca are vreo legatura, dar el nu mai e virgin.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a intrebat cat se poate de clar si ti-a cerut de fapt sa-i raspunzi concret in mod direct fara "inflorituri" si tot felul de "ocolisuri" daca tu ai intentia de a-i deveni iubita. Faptul ca el nu mai este virgin nu are nicio relevanta in aceasta problema si in acest moment fiindca deocamdata nu este vorba de a intretine cu el contacte sexuale. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Ca sa mai zic. Comunicarea umana greu lucru este. Nici cand vorbesti aceiasi limba nu te intelegi.

| viperra a răspuns:

Adica el stie ca il placi dar nu stie sigur dac tu vrei sa fier ceva intre voi doi...adica el nu stie daca vrei si tu o relatie asa cum vrea si el.la asta s-a referit

| LiveTheMoments a răspuns:

Vrea sa fi iubita lui!

| scorpiaX a răspuns:

Vrea sa fie sigur ca il placi si o sa aveti o relatie stabila. cel mai probabil a fost dezamagit de.a lungul timpului. incearca sa.l faci sa se simta ok... si in plus... zii ca vreti sa fiti impreuna si nu doar prieteni cu beneficii... asigura.i faptul ca o sa va mai intalniti de acum inainte si totul o sa fie bine. pentru ca asta doreste