| rocsii16 a întrebat:

Hey, prieteni Am nevoie de putin ajutor... Faza'i ca eu vara asta vreau sa ma angajez, si am doar 16 ani, si ar trebui sa imi fac un CV. In mare parte, stiu sa il fac, dar nu am experienta profesionala, si sunt mai multe modele de Cv. Ma ajuta si pe mine cineva? Va roog, e urgent

P.S. scuze categoria

1 răspuns:
| Takocska a răspuns:

Nu stii sa scrii in categoria aia unde trebuie nu inteleg pe oameni de ce cred treaba aia daca o sa scrie in alta categorie o sa raspunda cineva concret