| maria_4448 a întrebat:

Hey... sall. As vrea si eu sa-mi fac prieteni... daca sunt doritori lasati id-uri. tonguetonguelaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Auzi da tu ce crezi ca aici sunt anunturi matrimoniale?! laughing

8 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Ideea e ca. aici chiar sunt oameni care chiar au probleme! Si scopul acestui site este de a incerca sa ajuti acei oameni...nicidecum site pentru a-ti face tu un prieten! Asa ca. te rog... sa nu mai postezi astfel de prostii aici! Multumesc pentru intelegere happy

| Fetitza_9736 a răspuns:

Rober_18_89

| alexandru_6274 a răspuns:

M-ar interesa.
Dar mai intai zi-mi cate ceva despre tine. exp(am ...ani.,. inaltime sunt la scoala./serviciul.)
ID:a_eu61

| Raull a răspuns:

For_dglftw, fara chestii de ratati ca nu are rost.

| maria_4448 explică:

Nu nu cred... da daca gasesc fraieri dc nu laughing))))))

| maria_4448 explică:

As vrea si eu sa specific ca nu ma refeream la prieten iubit ma refeream pur si simplu la amici... trebuia sa fie un plurar acolo tongue

| Pinzarugrigore a răspuns:

Salut.Eu la fel n-am prietena,, poate ne cunoastem.ce zici.mi-ar face placere?

| mariutzza a răspuns:

U crezi ca site-ul asta a fost facut pentru a-ti gasi u prieten?tongue