| twilightt a întrebat:

Am mai pus odata genul asta de intrebare dar acum am mai adaugat ceva! Deci pe blogul meu www.blogscomse.blogspot.ro unii stiu ca eu fac manga dar pentru cine n u stie am facut pe site manga.Haideti sa va spun ce gasiti pe blogul meu.Deci pe acest site puteti citii manga facute de mine sau manga traduse de cativa prieteni sau oameni doritori, si in curand credem ca vom putea pune si anime.Dar nu e sigur! Cine vrea sa vada cum este sa intre la adresa blogului care este mai sus.A si apropo daca sunt doritori care pot traduce mangachiar va rog sa imi lasati un mesaj.Multumesc.

1 răspuns:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Interesant... ce font e ăla pe care-l folosești la editat? xD