| xHeLpErx a întrebat:

Hey salut.Am 11 ani stiu ca e o varsta frageda dar am intrebat o fata daca vrea sa facem sex. Dar dupa i-am zis ca oricum n-ar accepta dar a zis ca poate accepta i-am zis unde putem sa o facem dar nu stiu de ce a iesit daca nu vrea plis ajutati-ma ziceti-mi cum sa o cinving dau funda:XMs

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

E prea devreme pentru a incepe o viata sexuala, nu trebuie sa te grabesti toti sunt nerabdatori insa un pas grejit sh toata viata at se duce balta, fiti prietenii mai departe sh lasati timpu sa treaca. O sa aveti cand face sex sh toate altele. Funda primesc? big grin

23 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pfff,la 11 ani abia ca ti-a rasarit cucu' si tu vrei sexlaughinglaughing

| faaalyoana a răspuns (pentru AlinaaAli):

Oare are par pubian? laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru faaalyoana):

Abia daca are si el o putulica de nici in nas nu se poate scobi cu ea, de unde par pubian?laughinglaughing

| Bogdan1o a răspuns:

In loc sa va bateti joc de copil, l-ati putea ajuta. tu ai 11 ani, e mult prea devreme pentru pasul asta, lasa-ti organele genitale sa se dezvolte complet si apoi poti face sex...asta de pe la 15 ani, astepate pana atunci si va fi bine, nu cred ca nu poti rezista inca 4 ani, daca chiar vrei sa te simti si tu putin bine, poti sa te masturbeziwinking odata pe saptamana, dar nu mai mult
mai bine joacete si traiesteti copilaria, ca e frumoasa, si sexul mai incolo...ok?
baftawinking

| AlinaaAli a răspuns (pentru Bogdan1o):

Degeaba ii explici!
copii ca asta nu au fost batuti destul cand au fost mici!
in primul rand nu cred ca asta e intrebare de copil de 11 ani,uita-te si u la exprimare,si nu ne-am batut joc de el,pur si simplu am zis toti adevarul si ceea ce trebuia sa ii spunem!
acum,daca tu crezi ca o sa iti ia in considerare sfaturile,astea e partea a doua, insa, ma indoiesc ca o sa tina cont de parerea unuia dintre noi!winking

| Bogdan1o a răspuns (pentru AlinaaAli):

Mda...nu zic nu ai putea avea dreptate, dar unii dau niste raspunsuri foarte la misto, poate colilul ala chiar nu stie ce sa faca si e bine sa-l sfatuiasca cineva e mai usor sa ceri sfatul unui strain decat familiei

| AlinaaAli a răspuns (pentru Bogdan1o):

Intr-adevar,unele chestii mai bine le vb cu necunoscutii cu riscul sa se rada de tine, asa cum s-a intamplat acum!
mi-e greu insa sa cred ca intrebarea e pusa de un copil de 11 ani, uita-te si tu ce exprimare are si ce corect e scris!
si din moment ce e intrebare pusa la misto, primeste si raspunsuri pe masura!winking

| DNSK a răspuns:

Fugi la hannah montana copilule! traieste-ti copilariaaa! stii u masinutze, tractorase, fotbal.lasa dracului sexu

| DNSK a răspuns:

Cam corect scrii u la 11 ani.prea corect.

| Ana94 a răspuns:

Ai doar 11 ani, la vârsta ta încă mă mai jucam jocuri de copii.Nu trebuie să te gândeşti la sex de la vârsta asta.Mai bine mai trăieşte-ţi copilăria cât mai poţi şi bucură-te de viaţă că de sex o să ai tu timp după 14-15 ani încolowinking Nu te grăbi încă de pe acum să fii mare pentru că dacă te apuci de sex de la vârsta asta s-ar putea să ai mari probleme de sănătate când ai să mai creşti, deci mai ai răbdare şi bucură-te de copilărie atât cât ţi-a mai rămas din ea.

| SoryIna a răspuns:

Chiar nu mai ai rabdare? La varsta ta ma gandeam si eu la pierceinguri la o bere (Ok nu am fost un copil normal) dar totusi... La sex? O_O

| angel09 a răspuns:

Dumnezeule mare! Si chiar ma intrebam zilele astea ce e cu atatea catastrofe naturale... uite raspunsul.Cum ti-a trecut tie prin cap asa ceva? Ai rabdare sa mai cresti cu siguranta si fata e la fel de experimentata ca si tine, vrei sa devii tata la varsta asta si sa iti petrec urmatorii ani la scoala de corectie? Mai asteapta macar vreo 4-5 ani daca vrei sa faci o treaba ca oamenii.

| xHeLpErx explică:

Conving* scuze

| xHeLpErx explică:

Stiu ca este devreme da daca asa vreau cum sa o conving?

| xHeLpErx explică:

Pai ce eu is copil normal?laughing

| IzabellaVanessa a răspuns:

Doamne fereste la 11 ani? Mai baietel mai ai de copilaritlaughing

| DownAnima a răspuns:

Doamne si ma intrebam daca lumea poate sa fie mai proasta de atat straight face

| soranaaa a răspuns:

Doamne...omul v-a intrebat frumos,si voi ar fi trebuit sa ii dati un raspuns la intrebarea lui nu sa va dati cu parerea,pentru ca pana la urma e viata lui...ce va intereseaza pe voi. Poate aveti dreptate,dar trebuie sa ii raspundeti nu sa il criticati,ca nu pentru asta a venit aici! Hmm Putolica,au dreptate, e destul de devreme dar nu are nimic,ca pentru asta s-a inventat prezervativul,[altii cred ca mai traiesc pe vremurile in care nu exista asa ceva] si acum ca sa iti raspund.tu o intrebi,tot ce trebuie sa faci e sa o respecti si sa nu o ranesti daca ea te iubeste,daca accepta ar fi foarte frumos sa nu spui nimanuiwinking, si daca nu accepta nu trebuie sa faci mare tragedie, mai sunt fete.Hai ai grija de tine:*aaa si nu trebuie sa o fortezi.ii spui sa iti dea un raspuns sigur.TE PUP!

| xHeLpErx explică (pentru soranaaa):

Ms mult love struck

| xHeLpErx explică (pentru soranaaa):

Bagama la prieteni

| eandopuncttk a răspuns:

Ba copile nici parul la cuc nu ti-a dat si iti arde de putzaiala

| bee0 a răspuns:

E prea devreme. Nici n-ai cu ce la varsta ta.laughing Doamne! La 11 ani ma preocupau cu totul altfel de lucruri...

| chicicine a răspuns:

Ai 11 aniwinking
eu zic sa mai astepti...vezi-ti de scoala acum si cand mai cresti sa iti pui problema asta :*