| xXx_6966 a întrebat:

Salut.Am nevoie de sfatul vostru. ce sa fac? am cunoscut o fata acum jumate de an.nu neam vazut niciodata, anul acesta ea va veni sa invete in scoala in care invat si eu,, pin acum ne inpacam bine,, si m-am indragostit de ea. o vreme zicea si ea ca vrea sa fie cu mine,, dar astazi cand am intrebat-o daca ma iubeste. a spus mai bine sa raminem prieteni, si nu vrea sa-mi spuna carei cauza.ba chiar nici nu vrea sa-mi raspunda la nici o intrebare. m-am indragostit de ea si as vrea sa facem o pereche. nu stiu ce sa fac,, ajutati-ma cu un sfat. Dau FUNDA la raspunsul care ma ajuta,,.

1 răspuns:
| AlexxaRainbOw a răspuns:

Sa pui un prieten de al tau. sa intre in vba cu ea. sai spuna ca tu chiar ti la ea. Ca iti place mult. Si sa afle el dc nu vrea sa fie cu tine. happy