| Danyy_8979 a întrebat:

Hey Salut! Am o intrebare pentru TPU.Imi place de o fata si cred ca si ei i place de mine se tot uita dupa mine si nu stiu cum sa fac ca sai vorbesc sau cu ce sa incep? daca imi puteti spune vah rog.

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Si eu am patit dar este foarte simplu
1)fa rost de adresa de mess si nr de tel
2)vorbeste cu ea pe mess fa'i un fel de joc sa va cunoasteti mai bine ex:spune-i sa va jucati ceva de genu tu o intrebi pe ea ceva dupa ea p tine si tot asa
3)invit-o undeva in parc doar voi doi sau in oras ma rog
4) spune-i ca iti place de ea si ca ai obs ca se uita la tine
5)intreab-o daca vrea sa fie cu tinewinking

mult succes

FUNDA:d

4 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

1.Ai nevoie de putin curaj, si pana la urma esti baiat deci nu inteleg de ce iti e asa greu sa faci primul pas.

2. O poti aborda intreband-o lucruri normale, simple, de exemplu in ce retea de telefonie e, ce avantaje suntlaughing, apoi treci la urmatorul pas: ii ceri numarul...si de aici vine totul.

Succes!happy

| Crickett a răspuns:

Hmm incearca sa te faci remarcat printr-o mica boacana sau salveaz-o!
Ceva de genul:sunteti la sala de sport sau u joci ceva cu baietii in curtea scolii, sa zicem fotbal, ea e afara dai un sut gresit sau roaga un prieten sa dea un sut gresit mingii si u atentioneazo si incearca sa fugi catre ea cu intentia de a bloca mingea big grin

Apoi ar mai fi, surpindeo printr-un gest dragut, ceva ca un buchet de flori, iti spun sincer ca o va impresiona, asta daca este sensibilahee hee

Bun stiu ca toate chestiile astea par desprinse dintr-un film laughing dar uneori functioneaza si in viata realawinking
Spre exemplu, eu si prietenul meu ne-am cunoscut la scoala in sala de sport, atunci cand el m-a pocnit direct in fata cu mingea de handbal rolling on the floor si l-a noi a mers chestia asta cu boacana big grin

| Danyy_8979 explică:

Andru mersi

| Danyy_8979 explică:

Andru ti-am dat funda