| paulodybala50 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 10-a, iar la inceputul anului scolar am cunoscut o colega noua de clasa, am iesit cu ea de mai multe ori si m-am indragostit de ea. I-am spus asta dupa vreo luna de cand ne-am cunoscut, iar ea mi-a zis ca a trecut printr-o despartire si vrea mai mult timp sa ne cunoastem. Chestia e ca dupa am inceput sa iesim si mai des, ne tinem de mana, ma pupa pe obraz, sa-mi zica ca ma iubeste, ne imbratisam des si mult, dar ea nu mi-a zis ca e indragostita de mine si chestia ce ma face sa ma gandesc este ca ea e foarte lipicioasa si poate nu doar cu mine se comporta asa. Vreau sa o sarut, dar imi e frica ca poate ea nu are sentimente pentru mine si voi fi refuzat, vreau cat mai multe sfaturi va rog, pentru ca sunt nelamurit.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa incerci insa in mod mai subtil, tandru, romantic, in timp ce stati imbratisati.

| Emma30555 a răspuns:

Poti incerca un sarut doar cu buzele pentru inceput, pentru ala nu se va supara si poate va incepe sa simta mai mult si puteti sa continuati