| vladutGAMER a întrebat:

Hey.salut tpu.este o fata de la mine din clasa care este cam draguta,eu nu o plac foarte mult,dar mi-ar placea sa fiu impreuna cu ea,.am aflat de la o prietena de a ei ca ma place,dar nu stiu,a vorbit serios, sau a ras de mine, ce sa fac sa o invit in oras sau sa o intreb daca ma place.eu am (14 ani iar ea 13. clasa a 8 a)

3 răspunsuri:
| BeautyOfWeb a răspuns:

Iesiti la un suc, si vorbiti, afla daca aveti lucruri in comun

| akedy a răspuns:

Bai intreab-o pe prietena ei daca chiar te place... si daca da ii spui si tu daca vr sa fie cu tine sau chesti din asteawinking

| vladutGAMER explică (pentru akedy):

Mersi pentru raspuns