| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Acum cateva zile am crezut ca o sa fiu singur pentru totdeauna. ma tot dadeam la o fata care nu cred ca ma prea placea pe atunci. si o prietena a zis ca nu are rost pentru ca a vorbit cu ea. Si dupa o alta fata s-a dat la mine pe care o simpatizez destul demult (nu e din oras), si acum 2 zile o alta fata pe care am cunoscut-o la sarbatoarea orasului a inceput sa se dea la mine ..si acum sunt impreuna cu ea. Azi am aflat ca prima fata de care imi placea de fapt si la ea ii place de mine. ceea ce e bine dar nu stiu ce sa fac acum pentru ca le plac pe toate si nu ma pot decide.

Răspuns Câştigător
| xDclauOx a răspuns:

Frate! NO STRESS... fetele sunt efemere |fara suparare|. Le tii, le folosesti (intelegi ce zic sper), si dupa le ai la picioare si te doare undeva de ele,,, Relatiile sunt de la 23, 24+ cand ti de una si te casatoresti, pana atunci fa-le tuturor pe plac.bft

| Vix999 a răspuns (pentru xDclauOx):

OMG! laughing)) Cam cat de misogin poti fi? Adica tu esti de parere ca pana la 23-24 o femeie nu are sentimente? Nu are emotii? Nu plange? Esti total pe langa subiect iar daca tu esti atat de distrus emotional ...asta nu iti da dreptul sa incerci sa ii dai peste cap si pe altii. Imi pare rau daca ai traume din copilarie si nu esti capabil de apropiere interumana dar...deal with it boy si nu mai da sfaturi idioate happy A si stai chill ca nu am luat personal ce ai spus.pur si simplu ma amuza sa vad cat de mult gresesti si cu cata mandrie o faci laughing)

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ti-a pus Dumnezeu mana in cap si fete la piciore! Fa-le o programare la fiecare, ca la medic.

| eevvaa a răspuns:

Pot sa-ti spun una ca daca iti place de toate ..nu iti place de nici una...pur si simplu hormonii joaca nimic mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru eevvaa):

Asa este. daca iubesti cu adevarat nu iubesti mai multe ci doar una singura.

| adycanepa a răspuns:

Decidete baiatule. Poti doar singur.Tu stii la care tii mai mult, daca tii.

| xDclauOx a răspuns:

Fratee... E vorba de viata ta! Nu ma doare pe mine ca incep alea sa planga...