| Mary_9577 a întrebat:

Hey, salut tuturor! Am nevoie de voi! Deci Acum o luna ma certam cu un baiat la cutit deci ne uram reciproc! Dar acum simt ca ma indragostesc de el! E blond cu ochii albastri si destept[baiatul viselor mele]! Nam observat asta niciodata dar acum da! El incerca de multe ori sa se bage in vorbele mele cu prieteni de obicei cind ma uit la el imi zimbesti! Toata lumea inainte imi zicea ca de la ura pina la dragoste e un singur pas si ca peste citi va ani vom fi un cuplu si nu stiu ce dar eu nucredeam! Foarte des veneam si plingeam acasa pentru ca el ma numea urit si chestii de aste dar o profesoara de amea mi-a zis ca baetii sunt putin prostuti (nu vreau sa jignesc pe nimeni sa fie clar)si nu stiu cum sasi exprime dragoste de aia ma numea urit! Ce crdeti ore vom fi vreodata impreuna?!

Răspuns Câştigător
| crissdulcik a răspuns:

Mai intai daca il iubesti trebuie sa te asiguri ca si el te iubeste. Iar apoi nu trebuie decat sa-ti marturisesti dragostea numai daca e reciproca. Mult succes. fundita?laughing

3 răspunsuri:
| Nina_2526 a răspuns:

Totul e posibil. Succes.

| RaZzzWaNnn a răspuns:

Si la mine a fost la fel. Si da, ai drepate,baietii sunt prostuti si nu stiu sa-si aleaga mereu cuvintele si/sau sa-ti exprime cum trebuie sentimentele. Cum ziceam,si la mine a inceput la fel, ma certam cu o fata, ne bateam chiar rolling on the floor, si pana la urma suntem de 2 ani impreuna si, sper si mai mult. Deci,daca vrei, il iubesti, incearca, si spune-i, cere-i sa fiti impreuna. Succes!

| CarmenPiscot26 a răspuns:

PaI IN Primul rand afla daca el nu vrea doar sa ingroape securea razboiului happy mult succes, dar da in general baieti nu stiu cum sa isi exprime sentimentele happy