| Adrienutza_3542 a întrebat:

Hey salut tuturor,deci ieri am plecat la Ice Bravo, acolo era un baiat care se uita intens la mine, eviden si eu la el, era dragut! Si tot asa ni-am uitat unul la altul, Cind deja patinam el a dat in mine si tot odata m-a tinut, dar cred ca a facut-o intentionat...) si iarasi ne uitam unul la altul. pina la urma am vrut sa il intreb cum il cheama, dar m-am retinut si el era deja plecat ((( Ma gindesc doar la el...cum credeti daca plec si vinerea viitoare el va fi acolo? (( Va rog mult
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Asta nu ai de unde să știi. Probabilitatea este foarte mică, acum depinde dacă și el s-a simțit atras de tine.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E clar ca te simpatizeaza dar daca era interesat de mai mult eu cred ca intra in vorba cu tine si nu pleca

| wolder a răspuns:

Daca te duci si vineri atunci poate vorbiti, vezi cum va intelegeti