| crina_2867 a întrebat:

Hey, se apropie 14 februarie si nu stiu ce cadou sa ii cumpar iubitului meu sad. Ce imi sugerati big grin
Suntem de 3 saptamani impreuna.
Funda!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

Vezi si tu ce ii place, ce hobby-uri are. Daca e fumator sau nu. Nu trebuie sa exagerezi in cadouri, mai ales ca sunteti de putin timp impreuna. Un parfum, un tricou.Depidne si de cati bani dispui. In Mall-uri se gasesc cel usor. FUNDA?

6 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Ceva simbolic.

| crina_2867 explică (pentru Awesom):

Cum ar fi?

| Awesom a răspuns (pentru crina_2867):

Ia-i si tu un fular cu echipa lui preferata de fotbal.

| Skilline2012 a răspuns:

Cati ani ai? Un prezervativ ar fi ideal!

| allyn333 a răspuns:

De obicei baiatul trebuie sa faca cadourile, sa scoata fata in oras... Etc.

| superboy45 a răspuns:

Pai,sa incepem cu inceputu,el isi doreste doar dragostea ta, dar daca ai bani la indemana nu ar strica un ceas sau chestii de genu', dar din experienta mea un baiat isi doreste atentia si iubirea unei fete, si nu te mai agita atat cu, cadoul deoarece el ar trebui sa iti face tie, si nu cred ca se asteapta de la tine sa ii faci un cadou, ma bucur daca te-am ajutat. Funda? happy