| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Se apropie 14 februarie, si nu stiu ce sa ii cumpar iubitului meu.Nu suntem de mult impreuna, doar ce am facut o luna.Nu stiu ce sa ii cumpar.Nu am un buget prea mare, eu am ramas fara bani iar parintilor mei nu le pot cere pentru ca ei nu stiu de relatie.Ce as putea sa ii cumpar? Ma gandeam la un ursulet de plus si ciocolata.Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fate disparuta, cel mai bun cadou, serios? abia aveti o luna si deja cadouri? sarmanul baiat

| neutrino a răspuns:

Limiteaza-te la o ciocolata si joaca tu rolul ursuletului.

| Emilian65 a răspuns:

Cel mai mare cadou pe care-l poti oferi, este dragostea fata de el.

| ArianaK6X a răspuns:

Ce zici de o fotografie cu voi doi, înrămată desigur. happy