| Ramonessa a întrebat:

Hei prieteni. Se apropie ziua iubitului meu, ce cadou sa ii cumpar?sad.

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Un ceas e elegant si da si bine! Parerea mea! happy

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca cel mai pretios cadou esti TU! Darueste-te cu placere si la intensitate maxima si v-a fii cel mai multumit! La multam'ni si din partea noastra!

| ChristtineA a răspuns:

Un ceas, o bratara.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
I-ai putea lua un tricou, un ceas, o brățară de argint sau un parfum.
Pa-pa :*

| andru10best a răspuns:

Un voucher pentru doua persoane la munte. O sa fie suuuper.

| rocket a răspuns:

Au dreptate, un ceas sau o bratara sunt foarte bine-venite pentru un baiat. Sau ai aici http://www.crystalglamour.ro/catalog/ceasuri/ceasuri-barbati/ pachet promotional cu ambele.