| kikos a întrebat:

Hey. sunt Andrei si povestea incepe asahee hee.E o fata care o placeam mult si acum o mai plac putin dar vreau sa o uit.La inceput nu prea ma intelegeam cu ea dar pe parcurs ma simteam tot mai atras..pana a inceput sa-mi placa.I-am luat id de mess am vb cu ea dupa si nr de tell. Dupa ne intalneam in fiecare zi.Dar mai erau si 1-2 pr cu noi ca zicea ca nu iesim singui ca se plictiseste rpd.Si dupa cand era momentu-l sa o intreb daca vrea sa fie cu mine am avut un cantonament cu echipa si am pierdut momentu-l.Cand m-am intors (dupa o saptamana) ea era cu unu. Dupa simteam ca s-a racit relatia mea cu ea. si se vedea ca inainte sa plec ma placea si multi spuneau asta etc.Dar a venit si luna trecuta ziua mea si i-am propus sa iesim eu cu ea si cu ink 2-3 prieteni apropiati in oras la o pizza.Ea acceptat si a urmat sa ne intalnim in ziua accea. Dupa ce i-am propus in seara acea am vazut pe fb ca s-a desp de pr ei si am intrebat-o si pe mess si ea mi-a spus ca da s-au desp.Ma intreb acum numai suntem ca prima oara dar totusi iesim desutl de des.Si ma intreb daca sa o uit sau sa merg mai departe.Sa incerc sa o cuceresc.Astept raspunsuri dau funda pentru ce-l mai bun sfat.

2 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Uite ce zic eu... dac vrei ceva trebuie sa lupti pentru acel ceva. incearca sa o cuceresti, sa rdeveniti ca la ainceput. mai ales daca tu ti la ea. sfatul meu e sa incercati sa fiti impreuna. succes

| maryangelll a răspuns:

Normai ca daca esti indragostit de ea sau ti la ea incearca sa o cuceresti. Doar tu poti sa iei decizia corecta pentru ca doar tu stii ce simti, nu eu sau altcineva de pe TPU.