| blackie21 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare, deci imi place de un tip de ceva vreme, acum cateva luni ma tot intreba daca vreau sa iesim in oras, iar eu cu toate ca il placeam l-am refuzat sigh de o saptamana am inceput din nou sa vorbim pe mess. ce ar trebui sa fac sa ma apropii mai mult de el? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

Da incearca prima data sa fiti prieteni si daca el inca te place sau vrea sa fie cu tine o sa vina de la sine!

Răspuns utilizator avertizat
| AdyAdeluş a răspuns:

El stie ca il placi?
Daca da eu zic ca ii accepti totusi invitatia in oras cand te mai intreaba.Si daca tu vrei si totusi nu te mai intreaba ii ceri scuze ca l-ai refuzat de atatea ori si ii spui ca ai fi incantata sa iesiti in oras.

| Combei_Fali_1990 a răspuns:

Incearca sa il cunosti mai intai, sa vezi ce persoana este...