| adrian85 a întrebat:

am cunoscut o fata in urma cu aproximativ o luna.Am inceput sa vorbim pe mess ca apoi sa ajungem sa schimbam numere de telefon. I-am propus sa iesim in careva zi dar ea a facut rubeola.Acuma cum i-am propus iarasi sa iesim in careva zi a spus ca vedem, nu promite nimic.La ce sa ma astept? Tin sa va anunt ca pe mess intra si ea pe mine sa vorbim, nu doar eu. O sa vrea sa iesim?

1 răspuns:
| ღClauuღ a răspuns:

Pai asta depinde de ce hotaraste ea si de ce gandeste ea. Daca spui ca si ea te baga in seama nu numai tu pe ea atunci cred ca va vrea sa iesiti.