| USENQMENO a întrebat:

Hey. Sunt fata am 15 ani.
Am o problema.
Sunt atrasa sexual de fete. Emoțional nu.
De băieți sunt atrasa în ambele sensuri adică și emoțional cât și sexual. Mai puțin sexual adică când am o fantezie o am cu un baiat nu cu o fata deci sunt și sexual...laughing
Dacă sunt atrasa sexual de fete. Înseamnă ca sunt bi?
Sa va povestesc o întâmplare..
Eram cu o prietena la scoala și a început sa se frece de mine și pur și simplu m am excitat.
Doar sexual sunt de fete atrasa. Adică nu știu. Dacă mi ar propune una sa facem *nebunii* as accepta.
Deci sunt bi?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bisexualitatea e ceva normal la fete, nu exista femeie care sa nu fi vrut sa faca sex cu propiul sex, de ce? pai daca barbati mureau la vanatoare ele faceau cuplu ca sa creasca copii ramasi asa am ajuns pana aici suntem rodul evolutiei noastre, mai fi atenta si la ora de biologie

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Unde naiba ai citit tu ca se intampla asa ceva? Ma refer la partea cu femeile care faceau cuplu cu alte femei pentru a-si creste odraslele? Si cum a ajutat asta la evolutia speciei?

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Intr-un articol stiintific, nu toate faceau sex unele cu altele si unele, pai a ajutat daca nu se ajutau copii aia mureau dispaream ca specie, interesanta teorie cu 2 femeii care cresteau copii stiu, dar gandeste-te ca de multe ori bunica are grija de nepoti deci femeiile sau ajutat intre ele la cresterea acelui copil

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

laughing So what? Femeile se ajuta intre ele in cresterea celor mici, dar asta nu inseamna ca sunt lesbiene sau ca fac sex! laughing

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Eu nu am spus ca fac toate sex sau ca faceau am incercat sa spun ca poate evolutia sa dea o explicatie, dar personal cred ca fiecare fata simte ceva cand vede o fata frumoasa dexbracata, tu ce simti?

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

laughing Eu nu am unde sa vad fete dezbracate... Si nici nu m-am simtit atrasa de vreo femeie pana acum laughing

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Vrei sasi arat eu oana o fata dezbracata? sincer ca sunt curios ce simti tu cand vezi doua fete lesbiene frumoase? nu e nimic rau in a recunoaste propile dorinte sa stii

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

laughing

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

De ce nu sunt fata oana?

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Soarta? Destinul? Cine o fi de vina? Biologic tatal e vinovatul! laughing

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Tu esti de vina, hai oana zi-mi ce simti mor si nu stiu

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

laughing Maturizeaza-te! laughing Mi-a trecut si plictiseala dupa atata conversatie fara sens laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca da. Pana la proba contrarie. Nu vei reusi sa scapi de aceasta dilema decat daca iti propui realizarea unei astfel de "aventuri" sexuale.

| mihai69 a răspuns:

Mai mult ca sigur. De fapt, conform studiilor lui Kinsey, majoritatea oamenilor sunt mai mult sau mai puțin bisexuali, doar că foarte puțini o vor recunoaște.

| Goete a răspuns:

Esti iubita ideala pentru orice baiat!
imagineaza-ti cat de bine te-ai simti si tu si si prietenul tau, avand langa voi in pat inca o tipa happy

| Lawliet14 a răspuns:

Homosexualitatea e o alegere! Ai 15 ani, la 15 ani nu trebuie sa faci nebunii. Iar daca alegi homosexualitatea oricand, e pacat. Stai departe de fete! Doar iti plac baietii.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Esti bi da. Esti atrasa de fete si de baieti

| Vesky777 a răspuns:

Esti bi happy e ok

| USENQMENO explică:

Am citit ca trebuie sa fi atras și emotional.

| USENQMENO explică:

Adică dacă văd o fata mai frumoasa ca mine sunt geloasa

| USENQMENO explică:

Am citit, am vorbit cu un psiholog și mi a spus ca la vârsta mea e normal și ca nu sunt bi. Și nu sunt urăsc fetele. Mă excit când văd lesbiene lol oricine o face

| USENQMENO explică:

Totul sta în yin și yan. Iar din păcate am avut o perioada în care partea masculina domina la mine. Pentru ca eu de fel sunt conducătoare. Partea feminina primește. Acum sunt ok.

| USENQMENO explică:

Plus ca încă nu mi am început viața sexuală deci nu am Cum sa fiu bisexuala

| Gavris_Alexandra_Mariana_1999 a răspuns:

Nu neaparat... Exista multi oameni care o anumita parte a vieti care nu stiu ce ii atrage si incearca din fiecare... Dar la un anumit an din viata se vor decide ce isi doresc sau ce sunt cuadevarat... Asa ca nu iti face griji... Daca e sa fi atunci nu poti schimba asta...

| Gavris_Alexandra_Mariana_1999 a răspuns:

Fii tu insuti...