| Alexaia a întrebat:

Sa va povestesc. Eu am o prietena foarte buna. Ne cunoastem de mici. In liceu niciuna nu avea iubit si am inceput sa facem dragoste impreuna. Partea buna este ca cu o alta fata nu as putea sa fac. Doar cu inca 2 fete din gasca. Sunt atrasa de baieti dar si de fata aceasta pentru ca o iubesc si ea ma iubeste. E bine ce fac?

5 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Ai scris ca ati inceput sa facetsi dragoste fiindca nu ati avut baieti. Poate aici este si problema, trebuie sa va gasitsi chite un baiat.

| lo a răspuns:

Ma rog, la noi in tara bisexualitatea si homosexualitatea nu este prea bine vazuta.Dar pana la urma este viata ta, corpul tau si faci ce iti place si cum iti place... Daca tu consideri ca este bine atunci asa sa fie.

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Sincer is baiat dar nu trebuie sa-ti fie rusine pentru ca nai dc nu e interzis sa iti place fetele daca esti fata e bine sa fiti fericite nu lasa pe nimeni sa te descurajeze...e bine pentru ca nu exista lege care sa zica sa nu ai o iubita in loc de iubit

| Georgiana_5221 a răspuns:

Dgfdgfdg

| Georgiana_5221 a răspuns:

Sa incerci sa o uiti si ramaneti prietene daca iti plac baieti