| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUcrying

Acum 2 minute fostul meu prieten a trimis mass ca "cine vine afara buzz" si eu i-am zis ca "vin eu laughing" si el "mda" straight face
Apoi l-am intrebat ce face si a zis ca se joaca si atunci i-am zis ca ok mai vb si nu a mai zis nimiccrying

Ceea ce nu inteleg este de ce se poarta asa cu mine, daca acum vreo 5-6 zile el era cel care intra pe mine pe mess vorbeam pana seara tarziu si acum nici un "sal cf" nu-mi mai zice pe messcrying

Ce parere aveti?sigh

P. S. Nu suntem din acelasi oras

dau fundalove struck

fara sa faceti bazacrying

mersi>big grin

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Relatiile la distanta sunt dificile. Lasa-i timp. Jocurile ii strica mintea. Daca nu reactioneaza nici la indiferenta ta ia-te serios de el. Fi tupeista, nu trebuie sa te superi din orice rahat si sa faca ce vrea el din tine nu-i ok. Ia atitudine si daca vezi ca nu se schimba nimic spune-i ce ai pe suflet. Daca nu i-a masuri deloc pune punct.

2 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Nu te merita daca se comporta asa, gaseste un baiat mai bun...sunt la peste tot...succes!

| TheLocaKid a răspuns:

Daca sunteti din orase diferite, poate el nu mai simte nimic pentru tine si are o noua iubita. straight face Fundaa?` kiss.