| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-macrying. deci sunt cu un baiat, el are 18 ani eu am 16.si suntem impreuna de 2 luni.eu am facut cea mai mare prostie din viata meastraight face. m-am culcat cu el.nu o sa mi-a iert niciodata.ma rog.asa si ieri am vrut sa ma despart de el ca nu mai vreau sa fiu cu el ca nu al mai iubesc.si vreau sa fiu cu altcineva. iar el nu vrea sa se desparta de mine si a jurat ca daca ma despart de el le zice parintilor mei ca numai sunt virginacrying. iar eu am acceptat sa ma impac cu el.va implooor ajutati-ma.imi vine sa ma sinucid nu mai suport nici noaptea nu pot sa dorm.(nu ma obliga sa intretin relatii sexuale cu el)

26 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Il santajezi si tu draga, daca spui la politie ca te-a obligat sa faci sex cu el, il va baga l corupere de minori deci la inchisoare. asa ca spune-i daca nu vrea sa incheiati relatie ii spui, ca vei spune la politie, tu esti minora si nu are voie, spre binele lui mai bine incheie.

| ShowTim3 a răspuns:

Fa ce fac eu, haz de necaz happy tipic romanesc.
1. Daca te ducea dovleacu nu de culcai cu el in 2 luni.
2.I don't want to see lasa ca iti trece tie ca doar nu o sa te gandesti 50 de ani cat mai traiesti (daca mai traiesti ) laughing la ce ai facut, asta e nu poti da timpul inapoi, si eu am demolat jumate de casa din greseala sau nu... dar happy ce sa fac asta e nu dau timpu inapoi.
Daca taicatau e unu de 1.80, pumnu tare, ceva muschi laughing nucred ca prietenul tau ar fi idiot sa zica asa ceva (sau marog mai sunt si prosti din astia ).
laughingPartea cu violul chiar e belea... si scapi si de el 5-10 ani nu e bine? (daca e bogat las-o balta ca iese el ).
Ideia nu e cum te desparti tu de el, ci cum se desparte el de tine. Poartatea mai cuiudat lol fate emo, sau pitipoanca laughing)daca ala mai sta cu tine inseamna ca sta pentru altceva.
Succes si data viitoare ai grija cu cine te culci smug... trebuie sa incerci cu alta persoana smug

| cherrybomb a răspuns:

Nu suport genul asta de baieti angry care dp ce se culca cu o tipa iar fata numai vrea sa stea cu el o ameninta ca sp la intreaga lume. niste lasi, prosti, nenorociti, jegosi, imi vine sa ii omor! baietii unde va este orgoliul? dar nici tu nu te-ai lasat mai prejos daca stiai ce fel de om este dc ai facut-o te-ai simtit bine atunci pe moment. dar au inceput regertele. asa sunt baietii sunt muuulte lucruri pe moment. nu inteleg un lucru daca iti pare rau acum, a t de ce nu te-ai gandit ca inca esti mica la 16 ani sa te culci cu el? o sa ai tot timul inainte sa faci sex.
si stii ce o sa iti sp ai tai : bravo fata mea asa fac fetele de varsta ta, probabil te vor jicni, pedepsilaughing. dp aceea o sa le treaca.
faza cu sinuciderea faci cea mai mare prostie din viata ta sunt copii care au diferite boli ma refer la cancer leucemie bla bla care isi doresc sa traiasca iar u care ai aceasta sansa la viata incerci sa o dsitrugi. gandetse inainte si pe urma pune in aplicare. daca at cand ai facut-o trebuia sa vb cu mama ta sa te invete dar se vede cat discuti cu mama ta...
epic fail.

| cherrybomb a răspuns:

Se*,. el *, jigni *, etc emotiilerolling on the floor

| Elysssa a răspuns:

Prostia se plateste! Baiatul vrea sa ramana cu tine si tu vrei sa te desparti de el? Pai daca nu-l iubeai, de ce te-ai mai culcat cu el? Sa vezi cand or afla ai tai! Altadata, foloseste-ti capul!winking

| R3sPeCt a răspuns:

O situatie dificila! oricum, daca nu il iubesti,despartate de el ca nu are rost sa iti distrugi viata, si daca ii spune parintilor tai, stai linistita ca nu se va intampla nimic, faptul e consumat(cel mult o ceartabig grin)si sincer, nu cred ca are curaj sa le spuna.important e sa fi tu fericita si parinti o sa inteleaga! bafta si mult norocwinking

| BubblesBlossom a răspuns:

Esti intr-o situatie foarte nasoala bombonela...Am doar o intrebare tu te-eva? ai culcat cu el din propria vointa? Sugestia mea este sa le vorbesti parintilor tai despre ce ai facut ca sa nu te mai poata santaja.Dar dupa asta s-ar putea sa te santajeza altfel cum ar fi sa te ameninte ca le spune celorlalti copii...Tu vorbeste cu parintii tai si sigur o sa se rezolve problema, poate vor fi dezamagiti, insa le va trece! Mai bine sa auda de la tine decat de la altcineva! Sau stai! Poti sa-i spui(lui) ca parinti tai stiu deja happy. Bafta!:*

| DaReZon a răspuns:

Pai in primul rand: nu este bine sa ai o relatie cu o persoana mai mare decat tine
Iar apoi cand te-ai culcat cu el a fost cea mai mare prostie =/
Sfatul meu este ca sa incerci usor sa le spui parintilor tai despre ce este vorba. Iar apoi il parasesti pe individ. Serios, niciodata nu mi-au placut amenintarile. Cum am spus: mai bine sa suferi cateva consecinte de la parintii tai decat sa te chinui cu acel baiat.

| Serafir a răspuns:

Sinucidete happy, ala n-are curaju sa le spuna asa ceva la ai tai cal papa tato cand il aude, despartete de el si spune-le tu la ai tai odata tot trebuie sa aflewinking succes

| Fragolita a răspuns:

Vorbeste cu ai tai. Explica'le situatia in care esti. Pentru inceput ar fi bine sa vorbesti cu mama ta, sigur te va intelege. Apoi cu amandoi, iar dupa ce ati lamurit problema, te duci la prietenul tau si dai cartile pe fata. Sper ca te-am ajutat. :dbatting eyelashes

| chio97 a răspuns:

Sunt de acord cu Florina oricum nu poti sta cu el pana la sfarsitul vieti sau cel putin pana la 18 ani pana la urma o sa se afle asa ca mai bine i zici la cel mai cal dintre parinti tai si acel parinte sa i spun si celuilalt poate o sa te alegi cu o pedeapsa dar asta e... mult Succes

| Valeee09 a răspuns:

E vina ta ca nu te-ai gandit bine inainte sa te culci cu el daca il iubesti si daca nu. 2 luni, relatia voastra e destul de recenta, nu trebuia sa faci ceea ce ai facut. Dar ce mai e de facut acum, faptul e consumat. Vorbeste cu el serios. Spune-i ca vrei o pauza macar, ca nu trebuie sa faca mare tam-tam pentru asta. Sfatul meu este sa nu fii imediat cu altcineva. Stai singura un timp pana se linistesc apele. Spune-i actualului tau prieten ca ramaneti amici, sa-l mai imblanzesti. Bafta!
Sper ca ti-am fost de folos.

| DeathIncarnate a răspuns:

Iti vine sa te omori a dracu tarfa proasta din atat iti vine sa te omori fa curvo?

| piticutz a răspuns:

Mai...sunt unele fete care nu au himen sau in timp se rupe din cauza MERSULUI PE BICICLETA.Ai scuza perfecta in caz ca te duce la ginecologie, chestia e sa nu ai boli venerice. Oricum spune-i la desteptu ala ca s-a terminat si sa zica la cine vrea ca oricum nu l-ar crede nimeni! plus de asta poti sa spui parintilor ca te ameninta cu minciuni si ai rezolvat

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimEsteEu a răspuns:

Ar trebui sa recunosti parintilor ca ai facut o reseala imensa le ceri mii de scuze, nu stii unde tio fost capu si le spui ca daca rupe relatia te parasc lor.

| Florina_6341 a răspuns:

Pai mai bine spune-le parintilor tai si dupa ce le spui ii spui baiatului ca te desparti de el

| xGloryaax a răspuns:

Eu zic sa le spui daca v-ati protejat nu e problema asa mare dar daca nu te-ai protejat sar pute sa tio ei de la taicatau

| mariy1g a răspuns:

Vezi ce faci daca te culci cu cine nu trebuie? ar trebui sa fii mia atenta, cea mai buna solutie e sa le zici parintilor si sunt sigur ca te vor intelege!winking FUNDA?

| marcosava a răspuns:

Imi pare rau femeile gandesc cu p***a nu cu capu'...

| Andrey_8612 a răspuns:

Ce sa ii faci...Trebuia sa te gandesti de la inceput...si in + e si cu 2 ani mai mare ca tine!

| gossipgirl_8766 a răspuns:

Spune-i ca tu esti minora si o sa aiba el probleme daca se afla.ok? poate intra la puscarie pentru corupere de minori.

| meduzica a răspuns:

Iaka eu asa situatie am patit-o, cel mai bine spune-i mamei tale, mai bine decit parintii nu te vor intelege o sa functioneze. Bafta!

| Raluquta a răspuns:

Spunele parintilor nu au ce sa-ti faca decat sa te tina in agonie tipu

| Mariusxxx a răspuns:

Mai bine despartete de el doar acest sfat ti-l dau treaba ta. fundita te rog frumos

| Corina_2722 a răspuns:

Pai simplu: faci ce a facut si el. il ameninti ca iai putea spune tatalui tau ca tea fortat sau ca tea drogat ceva in genul si ca ar putea face inchisoare pentru abuz de minoretongue doar parinti tai te vor crede pe tinewinking