| anonim_4396 a întrebat:

Multumesc celor care mi-ati raspuns. Dar tot mai am o intrebare. Daca o sa ma uite in cateva zile? e posibil? ce as putea face? vreau foarte mult sa ma impac cu el.va rog furmos ajutati-ma!crying. il iubesc foarte mult si nu vreau sa-l pierd.As face orice pentru el.si plus de asta. m-am certat foaarte mult cu parintii pentru el.va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum sa uite 4 ani in cateva zile? Nu mai fii asa disperata, totul se va rezolva.Scrie-i,suna-l,cauta-l acasa, orice.Dar, intai calmeaza-te.Nici nu poti gandi logic,in starea in care esti.
Fa-ti un mic plan in minte,cum te intalnesti cu el, ce-i spui, ce-ti spune...Te mai linisteste lucrul asta.Si,suna-l,banuiesc ca poti, si spune-i ca trebuie sa discutati.Hai,capu' sus!

1 răspuns:
| Dragooos223 a răspuns:

Sigur nu o sa te uite doar ati fost 4 ani impreuna