| Alexutza1D a întrebat:

Am 14 ani si ii place de un baiat cu 4 ani mai mare ca mine il vad mai mereu dar nu stiu cum sa ii atrag atentia. Sfaturi? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Deyutza1039 a răspuns:

Esti prea micuta! Mai asteapta vreo 2 ani.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te bagi singură în gura lupului și după te plângi că e indiferent.

| Danysan a răspuns:

Poarta-te cat mai matura, incearca sa dai de inteles ca desii ai 14 ani -poti sa fi cu el.Aha si important -aveti grija ca baieti mari au pretenti -eu sunt unu si pe bune daca stau cu o fata cred ca sti ca la un momet dat vreau ceva nu?-iar tu la varsta aia s-ar putea sa te cam ia cu frisoane....ai grija...Succesx

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Un baiat de 18 ani stii ce vrea de la o relatie? ceea ce tu nu esti pregatita sa ii oferi... keep walking my dear

| NuMaContrazice a răspuns:

Un baiat de 18 ani cu o fetita de 14 ani? Nu cred ca v-a accepta sa aveti o relatie, poate doar daca e un fraier printre cei de varsta lui si nu reuseste sa-si gaseasca o prietena.

| Deyutza1039 a răspuns:

Wow! Mersi! :*

| MisterRip a răspuns:

Bagate in seama cu el din alte chestii, ( buna uite eu am ramas fara minute imi imprumuti telu sa pot suna pe cineva) incepe sai zamebsti sa razi cand iti vorbeste sau glumeste, si o sa isi dea seama ca il placi, si de acolo va descurcati voi.