| chocolate_8535 a întrebat:

Buna doresc sa atrag atentia unui baiat mai mare decat mine...eu am 14 ani aproape 15, ma intalnesc mereu sambata cu el in dicoteca... sfaturi
Multumesc

2 răspunsuri:
| Golanasul a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti si acel baiat va intelege iar daca va simti acelasi lucru pentru tine nu o sa fie o problema

| Irinnaaa a răspuns:

Cere-i o tigara, sau o indicatie. Si dupa baga-te in vorba cu el gen : aha, merci. Apropo, eu sunt -cutare-, astept pe cineva si ma plictisesc. Vrei sa stai cu mine putin?
big grin sper ca ti-a folosit la ceva