| anonim_4396 a întrebat:

am 16 și sunt cu un băiat de aproximativ 4 luni. Ne iubim mult și la început a luat o încet încât am crezut ca poate am eu o problema. În tot acest timo, s-a limitat doar la săruturi și mă simt prost ca gândesc așa dar vreau mai mult. De curând, m- a întrebat ce părere as avea dacă m- ar atinge și nu am obiectat în vreun fel. Nu mi se pare ceva gresit, într o relație trebuie sa existe acea atracție fizica. Voi ce credeți?

7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Da,trebuie sa existe, mai ales ca la o varsta atat de frageda curiozitatea e foarte mare.Atata timp cat ai capul pe umeri eu zic ca e ok.

| neutrino a răspuns:

Nu ai nicio problema, dar trebuie sa stii pana unde mergi.

| Emilian65 a răspuns:

Daca el a luat-o la inceput mai usor si nu a fost pe placul tau, de ce nu ai actionat tu mai mult sa va simtiti amandoi bine?

| Doub a răspuns:

Aha, uite asa apar bebeii. ^_^

| SkyPilot a răspuns:

Nu, nu este de loc gresit. Daca il lasi sa te atinga jos, trebuie sa fie curat pe maini. Iar daca ajungeti mai departe (poate dupa 1-2 ani sau chiar mai mult) cititi inainte si aveti mare grija la protectie si la igiena!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Voi ce credeți?" curios este oricine, dar vezi sa nu ramai insarcinata din prostie. cea mai mare e faza cu "stie el, nu ii trebuie prezervativ". daca spune asa, e clar ca e prost de pute.

| Atlas33 a răspuns:

Dar cine spune ca tu treuie ca tu sa astepti ca el sa indrazneasca!? E normal ca baiatul e timid si se gandeste ca te lipseste de respect cerandu-ti un lucru ce nu-l doresti, poate..Altele se plang si se supara ca sunt prea asaltate de baieti, cum ca nu vor decat sex da la ele.probabil ca tu ai sexualitatea mai puternica, ori in acest caz ar trebui sa fii tu cu initiativa, chiar daca pare putin exagerat, in fond si pana la urma e cel mai frumos lucru ce ti-se poate intampla in viata.Goi la orizontala si iubindu-va transpirati muscand unul din altul ca din piersicile coapte.Curaj,viata e numai una si nimeni nu-ti va da inapoi clipele astea despre care-ti vei aminti zambin melancolic.