| Freestyle123 a întrebat:

Azi am facut sex cu iubita mea, ea era peste mine iar dupa ce am ejaculat si am stat vreo 30 de secunde cu penisul in vagin cand s-a ridicat a curs sperma lichida pe burta mea. Ne-am dat seama ca s-a rupt prezervativul dar s-a rupt putin mai jos de inel(pe unde bagi penisul) mai jos cu un centimetru mai exact. Este posibila o sarcina? Maine v-a lua si pastila de a 2-a zi.

7 răspunsuri:
| skizz0 a răspuns:

Important e ca te-ai simtit bine, daca ramane burtoasa, doar fugi si gata big grin

| Ammizzu a răspuns:

Se poate.

| Freestyle123 explică (pentru Ammizzu):

Dar dupa administrarea pastilei? La 17 ore de la contactul sexual?

| Holiday a răspuns (pentru Freestyle123):

Daca ia pastila posibilitatea sa ramana gravida tinde catre zero. Vezi mai exact in prospect procentul de eficacitate al pastilei.

| Geezgirl a răspuns:

Chiar si o mica greseala ca asta, poate aduce o sarcina nedorita.

| DaW a răspuns:

In caz de ceva fugi!

| lucifer12345678 a răspuns:

Nu conteaza pozitia FRATE
poate ramane insarcinata
doar daca a avut si ea ovulatie
ea a simtit ceva?
si-a dat drumu?
daca da e nasol
altadata ai grija