| anonim_4396 a întrebat:

Am fost in vacanta la un var si acolo am cunoscut o fata la care tin foarte mult.Problema este ca eu sunt din Arad iar ea din Craiova. sad A recunoscut si ea ca ma place dar cica nu doreste o relatie la distanta... crying

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai cunoscut o fata, te-ai si gandit la Dragoste si Sex si te-a speriat distanta, uitand ca trebuie sa pui si o intrebare.

| UngUrU777 a răspuns:

...promitei ca mergi mai des la vartu, stai toata vara la el!