| gazonbeton a întrebat:

Hey TPU!
Am inceput sa vorbesc cu un tip din Anglia si la inceput acum doua luni totul era de vis. Dar de la o vreme lucrurile au inceput sa decadasad
El nu mai incearca sa tina conversatia vie iar eu ma las batuta pentru ca nu vreau sa par stresanta...
Ce sa fac? Ce sfaturi aveti?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Treci mai departe el si-a gasit alta cu care rupe patul la propriu

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, iti cauti altul real, daca vre o relatie adevarata.
Relatiile online sunt oricum de pierdut vremea, fiindca nu sunt nici de lunga durata si nici serioase.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro asemenea situatie, este cazul sa-ti cauti/sa-ti gasesti un alt partener de flirt/conversatie. Si astfel poti trai cu speranta ca s-ar putea intampla ca noua incercare va fi incununata de succes. Bafta!

| Sofer a răspuns:

Poate s-a plictisit și s-au epuizat subiectele de discuție.

| Mihaela2023 a răspuns:

Relațiile la distanță nu funcționează, trebuie sa te duci în Anglia să îl cunoști altfel pierdeți timpul degeaba pe internet, și el nu o să vină în România că nu are ce să facă aici