| madducu a întrebat:

Ce ati crede daca prietenul vostru nu v-ar cauta timp de 3 zile? Nu v-ati pune intrebari de genul:" Nu-i pasa de mine?"/ "A uitat de mine?" /"Oare vrea sa ne despartim?". Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Pai, in primul rand l-as suna sa vad ce s-a intamplatthinking Poate a avut vreo problema, sau poate nu a avut cum sa dea de tine. Cred ca mai bine ati rezolva frumos problema, astepti explicatiile lui si apoi hotarasti ce ai de gandthinking, bineinteles daca iti da explicatii care pot fi crezutehee hee

Sper sa fie totul bine si sa rezolvati aceasta problema:* Baftalove struck

2 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Hmm in cazul meu, noi vorbim foarte des.adica ne sunam app din ora in ora sau prin sms.deci cred ca daca 3 zile nu m-ar cauta atunci as crede ca este o problema si as zice ca nu vrea sa mai aibe de a face cu mine.acum depinde de relatia ta.tu l-ai sunat si nu ti-a raspuns? in acest caz ar trebui sa il uiti.depinde si de cat de avansata e relatia si cum va intelegeati voi. daca ti-a aratat ca tine la tine poate are o problema de nu ti-a dat un semn 3 zile.nu stiu.

| Allecsandra_8013 a răspuns:

Am patit si eu asa cu pr meu.
dar l`am sunat eu pana la urma sa lamurim stiuatia. asa ar trebui sa faci si tu. nu te gandi la desp sau la asa ceva!