| biii a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 luna cu care am mai fost 6 luni cand am stat cu el prima da il iubeam foarte mult dar el pe mine nu mi-a zis ca nu mai vrea sa mai stea cu mine pentru ca a stat cu mine doar ca sa ma faca pe mine fericita.
Acum de curand am auzit ca ii place de mine si mie imi placea de el putin.
M-a intrebat daca vreau sa stau cu el si am zis ca da dar acum nu sti este prea gelos si posesiv inainte nici nu ma baga in seama nici cu fetele nu mai pot sa stau
Mie nu imi mai prea place de el acum dar in schimb imi place de un baiat mai mare dar este o problema si prietenei mele celei mai bune ii place de el nu stiu ce sa fac sa nu il ranesc nici pe actualul de care nu mai imi place, nici pe prietena mea astept parerile voastre:*

Răspuns Câştigător
| deea_9894 a răspuns:

Wowww! Asta da problema.Cum o dai risti sa pierzi pe cineva. Daca nu iti mai place de el pune punct si de la capat cu altu. Iar in ce o priveste pe prietena ta, discuta cu ea si spune-i ce simti pentru acel baiat iar mai departe fa ce iti dicteaza inima.

1 răspuns:
| biii explică:

Iti multumesc m-am despartit de acel baiat de care nu mai imi placestraight facechiar in seara asta dar el tot imi zice ca sunt viata lui dar nu ma mai impac cu el si prietenei mele o sa ii zic cred ca banuieste