| No1Limit1 a întrebat:

am nevoie de niste ajutor, da deci o c-am duc rau cu fetele si as vrea niste sfaturi pentru cucerirea fetelor, credeti ca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Gekkō a răspuns:

Salut!
Nu te cunosc ca să pot să-ţi dau un sfat autentic şi nici nu vreau să fie superficial, dar dacă vrei o relaţie bună, sinceră e okay, dar dacă vrei să ai pe cineva ndoar aşa de dragul de a nu fii singur, n-o să ţină...

Ce pot să zic e să fii sincer cu tine însuţi, în primul rând, să ştii ce vrei şi un lucru foarte important e că dacă nu te poţi accepta pe tine însuţi, nu vei putea accepta nici pe altcineva.
După cum ştii, repingerea atrage respingere... Gândeşte pozitiv.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Comportă-te drăguţ cu ea şi încearcă să o înţelegi.

| Forcas15 a răspuns:

Invata cand trebuie sa pui cratima si cand nu...