| LoveTheLife a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. Unei prietene ii place mult de un baiat si nu stie cum sa il uite fiindca a suferit mult placandu`l. Problema e ca nu vrea sa incerce cu alt baiat de aceea vreau sfaturi si pareri dar sa nu contina " fii cu alt baiat" multumesc. dau funda si vot; x

2 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Stai cu ea tot timpul, si face-ti lucruri impreuna fara sa isi aminteasca de acel baiat, ocupai timpul cu ceva, fa-o sa rada, asa o sa vada ca nu are rost sa sufere dupa un baiat, pentru ca nu merita

| 1m2r3a a răspuns:

"fii cu alt baiat"

Reteta succesului:
se pune 1 strop suferinta (1 saptamana) trebuie sa isi analizeze faptele si sa invete din greseli
se adauga niste iesiri in aer liber(destul de sec ca ii frig de mori**SANIEEE**)
si se toarna niste flirturi cu alti baieti...nu sa se indragosteasca doar filtrezi...te va face sa te simti din nou frumoasabig grin.de aia sunteti sexul frumos:X
eu zic ca reteta nu va da gresihappy.nu o lasa se inchida in ea.
as mai putea adauga muzica(chiar face bine si daca ii de aia de suferinta) te ajuta sa vezi ca nu esti singurul care sufera si ca mai sunt miliarde pe langa tine
P.S: asta ii dragostea mai si suferi.dar na...tot acolo se ajungehappy