| Apheleia a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Cum pot fi moderator pe un forum? Adica ce trebuie sa fac ca moderator? Dar ca designer? Cum pot deveni moderator sau designer pe un forum? FUNDAAAAAAAA!(Scuze de categorie, imi pare rau, dar chiar este urgent)

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Moderatorul se ocupa de comentarii, designerul de aspect. Poti fi daca te alege cineva sau daca iti faci propriul forum.

| Apheleia explică (pentru Elena1234456):

Cum ma pot ocupa de aspectul forumului? Adica ce trebuie sa ii fac ca sa aiba fondul cum vreau eu, culorile, etc? Sper ca ma poti ajuta!

| Elena1234456 a răspuns (pentru Apheleia):

Pai e simplu, gasesti multe tutoriale. Mai greu este sa iti faci propriul forum

| Apheleia explică (pentru Elena1234456):

De fapt a fost foarte usor sa fac forumul.Am probleme cu designul! Ha ha!

| Elena1234456 a răspuns (pentru Apheleia):

Da-mi linkul, poate reusesc sa iti explic!

| Apheleia explică (pentru Elena1234456):

Http://oppi.hitforum.ro/calendar Scuze ca iti dau atatea batai de cap.

| WissHlp a răspuns (pentru Apheleia):

Http://helpmetin.com/index.php poti intra aici in staff