| Paul6969 a întrebat:

Am o intrebare ciudata! Este normal sa te indragostesti de verisoara ta si apoi sa incerci sa vorbesti cu ea despre chestii mai intime? In sensul ca nu prea vreau sa va vorbesc cu maicamea despre treburile cu masturbarea (pe care o fac xD) si de astea, dar cu verisoara mea vorbesc zilnic si vorbim deschis despre orice subiect. 1. Ar fi ciudat daca as incerca sa vorbesc cu ea despre lucruri legate de sex? (Gen sa o intreb despre dezvirginare, daca a facut sex si cum a fost etc., va rog de acum sa nu ma faceti handicapat si retardat, "cum sa spun asa ceva", va rog eu frumos, stiu ca pot cauta pe net etc. dar vreau sa intreb chestii de astea legate de fete). 2. Din cauza ca am vazut pe cineva care a pus o intrebare ca a facut sex cu verisoara etc., m-a intrigat si pe mine iar acum sunt indragostit de ea si vreau sa facem sex. (Apropo am 16 ani iar ea are 20) stiu ca sunt prea tanar si ea prea mare dar na, csf ncsf... si 3. Cum as putea sa incep o conversatie de genul acesta ( acum nu neaparat cu verisoara mea, poate si cu maicamea, ca nu stiu cum sa incep). Va rog sa ma ajutati. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Este normal sa vorbesti cu o fata sau cu mama ta.Dar nu este normal sa vrei sa întrețin relații sexuale cu verișoara ta. Poti vorbi cu o fata de pe net despre sex sau cu mai multe si zic ca esti mic pentru a face sex chiar dacă sigur ai prieteni care au făcut-o.Mai bine te documentezi inainte si mai ales sa o faci cu prezervativ se iau multe boli (eu am hpv si este neplacut). Succes! Si eu zic sa ii zici pur si simplu daca ai o mama deschisa care te intelege sau cu tatăl tău.