| Paul6969 a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata! Vreau sa subliniez de la inceput sa nu ma faceti prost sau handicapat, ca nu se poate si nu mai stiu ce, deoarece chiar sunt curios! Sunt baiat, am 16 ani si ma masturbez destul de des, iar intr-o zi cand o faceam pur si sinplu mi-am imaginat ca vreau sa fac sex cu verisoara mea (oricum chiar si inainte credeam si inca cred ca este f. draguta). Si din cauza asta si urmatoarele doua dati cand m-am masturbat scriam ii scriam pe mess un mesaj verisoarei mele ca vreau sa facem sex si ca abia astept sa o vad goala etc... nu vreau sa intru in detalii. Iar din aceasta cauza m-am indragostit de ea. (Apropo are 19 de ani). Acum nu vrea neaparat sa facem sex, dar eu vorbesc cu ea foarte deschis despre multe subiecte si as vrea sa vorbesc cu ea si despre chestiile cu masturbarea si cu faza ca as dori sa facem sex, deoarece nu vreau sa discut cu mama mea ( imi pare rau daca sunt prost si ar trebui cu maicamea). Si asa am doua intrebari. 1. Cum as putea scapa de "obsesia" cu masturbarea si 2. Ar trebui sa vorbesc cu ea ca as dori sa facem sex? Nu am prietena si nici nu prea mai apuc sa ies in oras cu alte colege. P.s. am doar 10 colege in clasa si toate sunt intr-un cuplu deja. Si sa nu credeti ca doar din cauza masturbari m-am indragostit de ea! Mie imi placea de ea si inainte, dar s-a accentuat tot
odata cu imaginarea ei dezbracata etc.

Răspuns Câştigător
| PisicuțaXxL a răspuns:

Nu e prea ok sa faci sex cu verisoara ta, e ruda cu tine si pot fii consecinte grave, mai bine du te la o curva decat sa faci o gafa

| Paul6969 explică (pentru PisicuțaXxL):

Pai, nu vreau o relatie sau chesti de astea si nici nu am de gand sa fac copii cu ea Doamne fereste! Vreau doar sa stiu daca as putea sa rezolv problema ca daca as intreba-o sa facem si s-ar supara. Acum probabil depinde si de ea (in sensul de caracter) si dupa cum o stiu eu, nu am vazut-o sau auzit-o niciodata sa vorbeasca despre chestii legate de sex dar poate ca face si ea chesti de acest gen si normal ca nu imi spune rolling on the floor)

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. sexul între veri nu e nici pe departe așa de rar precum ai crede;
2. masturbarea cu orice fel de fantezii e ceva perfect normal;
3. teoretic, ai putea vorbi cu ea, mai ales dacă aveți o relație bună și chiar vorbiți deschis unul cu celălalt despre orice.

| Paul6969 explică (pentru mihai69):

Si daca se supara? (In sensul ca vreau sa facem sex nu cu masturbarea etc.) Daca le-ar spune parintilor? sad

| mihai69 a răspuns (pentru Paul6969):

Dacă se supără, pierderea ei...

| Paul6969 explică:

Pur si simplu*

| Paul6969 explică:

Apropo! NU i-am trimis mesajele! Doar le-am scris apoi le-am sters! Sa nu se intelegea gresiit!

| Paul6969 explică:

Sa nu se inteleaga gresit! Nu i-am trimis mesajele! Doar le-am scris apoi le-am sters.