| Paul6969 a întrebat:

Nu-i asa ca nu este bine ca la 14 ani sa doresti sa faci sex cu verisoara ta care are 24 de ani nu? Dar am alt intrebari. 1. Cum as putea sa vorbesc cu ea despre lucruri mai intime, in sensul sa o intreb cu este sa faci etc. chiar daca eu sunt f tanar iar ea este mult mai mare ( va rog sa nu ma faceti retardat si prost =) ) 2. Care ar fi in medie, "duap studii" marimea normala a uni penis? Eu am cam 15, 4 cm cand este sculata/ridicata/in erectie si 3. Presupun ca nu imi poate afecta marirea penisului masturbarea nu? Stiu ca sunt prea mic si astea dar totusi sunt curios! Dau funda big grin

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Asa cum îl prezinți tu, penisul tau nu este mic. Este peste media unui penis normal.

| SG1995 a răspuns:

Ehe faptul ca e verisoara ta e anormal, faptul ca vrei sex cu tot ce prinzi, crede-ma e perfect normal.

| HazelEyes77 a răspuns:

Normal ca nu e ok sa ai astfel de ganduri cu rudele tale indiferent de varsta. Tu ai 14 ani si intr o oarecare masura e normal sa fii confuz in ceea ce priveste aspectele sexualitatii tale si cel mai probabil e doar o faza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, imi fac cruce, ce a ajuns generatia asta, la 14 ani sa iti doresti sex si cu verisoara, eu la 14 ani stateam sa ma gandesc cum d****sa iau si eu evaluarea nationala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Scuze ca iti zic de sigur ai ceva.Ai pus aceeasi intrebare dar cu alte detalii si vrei acelasi raspuns. Unde vrei sa ajungi? De fapt care este adevarul? Eu nu te mai inteleg.Copile du-te la psiholog serios. Daca ai 14 ani te rog lăsate de TPU si de net...Ia si invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama-ma si pe mine...sa o fu-em amandoi.

Răspuns utilizator avertizat