| Paul6969 a întrebat:

Am o intrebare destul de ciudata! Vreau sa subliniez de la inceput sa nu ma faceti prost sau handicapat, ca nu se poate si nu mai stiu ce, deoarece chiar sunt curios! Sunt baiat, am 16 ani si ma masturbez destul de des, iar intr-o zi cand o faceam pur si sinplu mi-am imaginat ca vreau sa fac sex cu verisoara mea (oricum chiar si inainte credeam si inca cred ca este f. draguta). Si din cauza asta si urmatoarele doua dati cand m-am masturbat ii scriam pe mess un mesaj verisoarei mele ca vreau sa facem sex si ca abia astept sa o vad goala etc.(evident ca nu l-am trimis, doar l-am scris apoi l-am sters), nu vreau sa intru in detalii. Iar din aceasta cauza m-am indragostit de ea. (Apropo are 19 de ani). Acum nu vreau neaparat sa facem sex, dar eu vorbesc cu ea foarte deschis despre multe subiecte si as vrea sa vorbesc cu ea si despre chestiile cu masturbarea si cu faza ca as dori sa facem sex, deoarece nu vreau sa discut cu mama mea ( imi pare rau daca sunt prost si ar trebui cu maicamea). Si asa am doua intrebari. 1. Cum as putea scapa de "obsesia" cu masturbarea si 2. Ar trebui sa vorbesc cu ea ca as dori sa facem sex? Nu am prietena si nici nu prea mai apuc sa ies in oras cu alte colege. P.s. am doar 10 colege in clasa si toate sunt intr-un cuplu deja. Si sa nu credeti ca doar din cauza masturbarii m-am indragostit de ea! Mie imi placea de ea si inainte, dar s-a accentuat tot

odata cu imaginarea ei dezbracata etc. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. ești cam bâlbâit... https://www.tpu.ro/......-ca-nu-se/
2. sexul între veri nu e nici pe departe așa de rar precum ai crede;
3. masturbarea cu orice fel de fantezii e ceva perfect normal;
4. teoretic, ai putea vorbi cu ea, mai ales dacă aveți o relație bună și chiar vorbiți deschis unul cu celălalt despre orice.

3 răspunsuri:
| drutzix a răspuns:

Esti prost si handicapat rolling on the floor), trebuia sa fac asta. laughing
Vezi sa nu dai send din greseala.
1. Gaseste-ti o ocupatie, sau cel putin alta obsesie
2. Cum crezi tu ca ar decurge discutia aia? laughing

| Paul6969 explică (pentru drutzix):

Mersi =) =) =). Nu stiu! Probabil ar fi cringe si dupa as injura in gandul meu de toti dracii din lume

| lorena66 a răspuns:

Sa nu ma crezi nu știu cum, dar toți ne masturbam. Este ceva normal, teoretic. Sa nu încerci sa ii spui despre ce simți, lucrurile se pot agrava daca faceți dragoste. Si daca vrei sa scapi de masturbare, impune-ți de a te mai gândi la fata aceea si de a mai intra pe site-uri de Adulți. Sper ca te-al ajutat