| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

happy Am o intrebare...cum poti cuceri un baiat? Ce trebuie sa ii spui, sa faci? big grin Dau funda la cele mai multe si bune raspunsuri big grin

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Depinde de fiecare tip in parte. Trebuie sa fii atenta la detalii, sa observi ce ii place si ce nu si sa intri in zona lui de comfort in asa fel incat sa nu-l perturbi. Pe mine in general ma poti cuceri cu o discutie inteligenta si niste pahare de vodka.

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Uite aici ceva util : http://www.libertatea.ro/......43708.html
Sper ca te-am ajutat.
Bafta
Funda?

| Flaviu0001 a răspuns:

Fi tu insati spueni tot ce simti big grin eu asa am procedat si a merswinking acum depinde.is multe solutii laughing

| Slavic_Denis_1996 a răspuns:

Fate frumoasa si arata-i ce calitati ai... Mai mult nu am ce zice pentru ca nu va cunoscbig grin