| Bia2987 a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti sau ce trebuie sa faci sau sa porti pentru a cuceri un baiat.

3 răspunsuri:
| xxxnonamexxx a răspuns:

Buna. parerea mea este ca nu trebuie sa faci nimic deosebit, doar sa fi tu insuti, cat mai naturala...barbatii adora asta si in special femeile sigure pe ele

| andipd a răspuns:

Pai...imprietenestete cu el,fi de gasca, faceti-va cadouri, iesiri in parc, glume, intelegete cu el din toate punctele de vedere si veti face progrese.te pup

| Cllaudiaa a răspuns:

Pai pentru a cuceri un baiat, in primul rand trebuie sa afli ce ii place, si apoi sa pui in aplicare, sa te faci placuta, sa te imbraci putin mai sexy, nu vulgar ca ce e prea mult strica laughing, sa iti pui formele in evidenta, sa incerci sa fii cea mai buna prietena a baiatului ai apoi totul vine de la sinewinking