| viki16 a întrebat:

Am O Mare problema Cunosc Doua Fete cu care ma inteleg de mica azi nu stiu de ce s-au suparat pe mine si nu mai vorbesc cu mine din cauza unui baiat ca lea mintit nu stiu ce ce sa fac tin foarte mult la ele cum o sa se imprece cu mine mam cerut iertare le-am zis sa ma ierte daca am gresit cu ceva desi tatal meu crede ca vor doar ca sa ma incerce pentru ca sunt foaarte sensibila va rog ajutati-ma scuzati categoria dau funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ți-ai ales cu grijă prietenele!
Ți-ai cerut iertare, nu vor să accepte, să le fie de bine.
Fruntea sus!
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Poate nu le cunosti destul de bine. Poate nu sunt decat niste scorpii, carora nu le pasa cand fac ceva rau care raneste pe altii. Poate ar trebui sa nu pui la inima, sa realizezi ca nu toate sunt sensibile, inimoase ca tine, si ca trebuie sa iti gasesti o prietena care sa fie puternica si de caracter, sa nu te foloseasca si arunce cand nu mai are nevoie de tine.

| Eduward a răspuns:

Daca ele nu mai vorbesc cu tine pentru un baiat, nu iti sunt cu adevarat prietene. Daca erau cu adevarat niste bune prietene nu s-ar fi suparat pe tine. Poate o avea si tatal tau dreptate.Asteapta si tu cateva zile, si mai cereti scuze. Poate o sa te ierte. Daca chiar ai facut ceva rau.Asta e parerea mea.Bafta!