| Madalinaaa9916 a întrebat:

am o mare problema puteti sa ma ajutati? va rog mult sa nu faceti misto de mine. Imi place foarte mult de un baiat de la mine din cartier cu 2 ani mai mare ca mine. SI nu stiu daca si el ma place. Mia zambit de fiecare data cand treceam pe langa el, se uita dupa mine, pe sora lui mai mica o lasa sa stea cu mine si nu cu prietena mea. Nu stiu daca ma place sau chiar isi bate joc de mine, va rog ajutati-ma, sau macar dati-mi niste sfaturi. Dau funda + vot la toti cei care ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| L0la a răspuns:

POi dupa cum ai zis ca iti zambeste..se uita dupa tine. pe sora lui o lasa numai cu tine ..sunt trei lucruri la care poti sa te gandesti : 1. ARE INCREDERE IN TINE, 2.TE PLACE, 3. laughing Are incredere in tine si te si placesmug happy da eu cred ca e nr 3happy.winking si eu iiti zic sa vb cu elhappy cat mai multhappy si o sa iti dai seama precis. dupa aia daca te place sau nuhappy dupa felul in care iti vbhappy. daca vb prin mesaje sau pe mess. fbhappysi te intreaba cmz? e f binehappy. asta insemnand ca mai vrea sa prelungeasca discutia cu tinehappy. dar dca nu te intreaba nush..nu prea e interesathappy si ..incerca sa te comporti ff frumos cu sora lui facandui mereu pe plac. k ea sa aduka vb de tine cand e cu elhappywinking multa baftahappy

6 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Probabil te place sau profita de tine pentru a avea grija de sora lui mai micawinking bafta

| lovegirl15 a răspuns:

Du-te si il intreaba direct! De ce stai si te intrebi mereu daca te place sau nu? Treci la fapte.Stand si gandindute, nu vei afla niciodata daca te place sau nu.Iar intre timp, isi poate gasi si o prietena, cine stie.Asa ca, nu astepta sa faca alta primul pas.
Intreaba-l daca te place, nu ai nimic de pierdut. Daca nu esti indrazneata, vei avea de pierdut.Si nu ma refer numai la situatia de fata, ma refer in general.
Succes si sper ca te-am ajutat.

| leftside a răspuns:

Daca ti-a zambit nu inseamna ca te place! poate are nevoie de o bona pentru sora lui happy

| Chriistos a răspuns:

Daca iti zambeste nu inseamna neaparat ca te place. Dar merita incercat, daca spui ca numai cu tine o lasa pe sora lui. Bafta

| bnutrino18 a răspuns:

Ar trebui sa iti petreci timpul si cu el.Si castigai si mai mult incredere.Si apoi totul vine de la sine. Ia id meu:* si te pot ajuta. easykill2002

| Anamaria1234567 a răspuns:

Poate e timid. Fa tu primul pas. Nu ai nimic de pierdut. Succes