| adriana_5421 a întrebat:

Sunt clasa a 9`a si am si eu o intrebare pentru voi.
Va rog nu faceti misto`uri. M`am indragostit de un tip. Ma duc in fiecare pauza sa ma holbez la el:d. Dar din nefericire pentru mine are o prietena. el e a 10`a si e cu ea de cand au intrat in clasa a 9`a. si azi ma uitam ca in fiecare pauza la el si el s`a uitat la mine. Si dupa aia s`a sarutat cu prietena lui. si pauza urmatoare a venit langa clasa mea si a stat asa si s`a uitat la mine si apoi a zambit. si cand vreau sa fac rost de id`ul lui nimeni nu il da ca are prietena de un an si ceva si se iubesc si altele...si nu stiu. oare de ce a facut gestul ala langa mine? oare ii place si lui cat de putin de mine si nu stie ce sa faca? ca are o relatie cladita intr-un an si ceva. nu cred ca i`ar pica bine mai ales ei sa o lase petru mine. si chestia e ca si ea e draguta. dar nu exagerat. deci... ce sa fac? nici macar nu stiu cum pot face cunostinta cu elsad Ajutati`ma va roghappy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm.cam ciudata faza cu " nu il da pentru ca are prietena" .Asa.si ce daca are prietena? o sa fiti macar amici. Uita'te si tu dupa un prieten de al tau care se intelege bine cu el.si incearca sa stai o pauza cu el.sigur o sa vina baiatul ala la el.asa faceti cunostinta, va salutati.si dupa ii poti cere chiar tu id'ul.Nu stiu ce sa iti spun cu zambitul lui.probabil zambea pentru ca nu avea ce face.sau din alta cauza.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu ma mir cum de au rezistat atata timpstraight face2 ani?
Crezi ca el nu a observat ca te holbai la el? Una e sa flirtezi si alta e sa pari putin dusa cu pluta salivand in fata lui. Daca sunt de atata timp impreuna au trecut prin multe, posibil si peste situatii de genul deci nu cred ca se vor desparti.Doar nu ai de gand sa ii desparti, nu? Ar fi prea josnic.Pentru tine si mai ales pentru ea.Nimic nu se compara cu sentimentul ala al dracu cand faci un om sa planga

| adriana_5421 explică:

Dar nu as vrea sa ii despart eu.ideea e ca el alege. mi-ar parea rau pentru ea sincer.nu sunt genul dar si eu daca eram cu un tip asa de frumos ca el si altele se bagau asa ca nu cred ca e ceva anormal. nu am eu cum sa ii despart. tot el decide si tocmai de asta imi e si frica.imi pare rau pentru eastraight face multumesc pentru sfaturi si daca mai este cineva cu o parere, il asept cu placere:*

| Dulceata_1022 a răspuns:

Eu sincer cred ca a azmbit amical ca a vazut ca tot te uitai la el happylaughing

| cristime a răspuns:

Baiatu nu intelege de ce te holbezi la el. Asa am patit si eu am tot observat ca se uita o fata la mine si dupa am inceput sa ma uit sa vad daca se mai uita si chestia cu statu in fata clasei poate astepta pe cineva si zambetu ti-o zambit in forma de salut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey adi, sunt a 8-a si m-am indragostit de un tip din a11-a, pur si simplu fii tare nu-i arata ca esti moarta dupa el si cel mai important nu te holba la el in fata tuturor, mai pe ascuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai uiti la el un timp ptc tipul se simte prea bagat in seama si isi permite sa te respinga oricand fiindca are pr si daca e frumos poate frace rost oricand de o fata lasa-l un timp ca daca te ti uh dupa el o sa te creada obsedata si atunci nu se va mai uita la tine niciodata. daca vezi ca nici asa nu merge lasa-l ca sunt destul de multi baieti buni pe planeta.succes

| dorymircea a răspuns:

Cauta an alta parte frumoaso si ia problema cu tupeu ca viata nu e roz ca an basme.

| maryy_6888 a răspuns:

Stiu cum e...chestia este sa te porti frumos si vb si sa glumesti.mai mereu