| maryalove a întrebat:

Am o mica problema.Nu stiu cum sa-i spun ca il plac,adica i-am dat de inteles ca il plac si el la fel mie.El a plecat in Italia in vara asta,se intoarce cand se termina vacanta,dar simt ca nu pot astepta pana atunci sa-i spun ce simt,adica,daca se gandeste la o alta fata? Oricum pe facebook,mess nu prea intra,asa ca ma gandeam sa-i las un mesaj,dar nu stiu ce sa-i scriu, adica ma gandesc tot timpul la el:X. Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| EUBMV89 a răspuns:

Eu zic sa ii spui ceea ce simti in momentul respectiv. Si sa astepti sa vezi reactia lui.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Vezi-ti de treaba loco.