| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema. Ok, de fapt e una mai mare. Faza e ca acum cateva zile am fost la un botez, si acolo era un baiat foarte dragut iar ceilalti copii care au fost acolo tot imi spuneau ca ma place dar eu am crezut ca isi bat joc, iar cand am intrat intr-o camera el era acolo si mi-a spus chiar el ca ma place si eu i-am spus acelasi lucru si m-a sarutat, adica nu se uita chiar asa usor nu? In fine, dupa asta am iesit iar o "prietena"(acum nu mai este)mi-a spus ca il cunoaste de mult si ca isi bate joc de mine, iar eu am crezut-o si pe baiat nu l-am mai bagat in seama toata ziua chiar daca el se straduia sa stea pe langa mine, eu il ignoram, pana cand a plecat.Si abia dupa ce a plecat fata aia mi-a spus ca si ea il place si mi-am dat seama ca era geloasa, si tot ce a spus au fost minciuni. Iar acum nu stiu cum sa iau legatura cu baiatul respectiv si sa imi cer scuze, pentru ca nu am avut timp sa vorbim din cauza acelei fete. Dar peste 2 saptamani o sa ii rupa turta fetitei pe care am botezat-o si sper sa vina si el si sa lamurim tot, dar daca nu vine(doamne fereste!)ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma, chiar nu mai stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te duci l el ii spui buna daca iti raspunzi ii spui ca iti pare raw ca te-ai luat dupa o mincinoasa dar nu puteai sa ai incredere nici in el pentru ca il cunosteai de putin timp. si daca nu iti raspundei tot spune-i scuzehappymacar atat.

| alylove15 a răspuns:

Daca se intampla sa vina ii povestesti ce s-a intamplat si dk te-ai comportat asa, si daca nu vine vb cu prieteni si iai id sau numarul de tel.

| D4N13L a răspuns:

Prea dramatic :X n-am un raspuns clar laughing

| andrutzaandreea a răspuns:

In primul rand ar trebiu sa te calmezi in al 2 -lea rand daca el o sa vina ii explici cu lux de amanunte... daca (doamne fereste nu!)iei legatura cu el de la prietenii care ti-au zis ca te place