| Basileu a întrebat:

Hey TPU!
Am o mica problema.
Vorbesc cu o fata de ceva vreme (4 luni) iar astazi am aflat ca ea se mai vede si cu alti baieti/baiat, inca nu stiu sigur numarul.
Nu mi-a spus nimic ca s-ar mai vedea si cu altcineva si nici nu a dat de banuit pana cand a venit la mine intr-o seara si cand sa ne punem la somn ii tot suna telefonul si erau numere de telefon care nu aveau nume ci doar emoticoane.
Am zis ca nah, prietenele ei, nu bag de seama.Dar intr-o zi aflu de la o prietena de a ei buna ca ea mai umbla si cu alt baiat.Am zis,okkk,destul de dubios.
Gen,nu mi-am aratat intentiile? Ce nu a fost clar? I-am comunicat prin fapte ceea ce doresc,nu am vrut sa par prea insistent si sa ii torn lucruri in fata,am lasat totul sa 'curga' si sa vina de la sine,iar la felul in care-mi rapundea la actiuni m-a facut sa cred ca asta isi doreste. Oricum ne comportam ca intr-o relatie, cu tot tacamul, nu aveam nici un dubiu, nah..in fine.
Ideea e ca eu oarecum m-am atasat de aceasta fata si ma simt foarte naspa acum stiind toate lucrurile astea.
Eu chiar m-am focusta doar pe ea si acum habar nu am ce sa fac.
Ma simt ranit si oarecum tradat pe de alta parte.
Cum putea sa fie in pat cu mine si in acelasi timp sa se mai vada si cu altul? sad
Sau cum poti sa-mi spui ca sunt singurul pentru tine dar tu o arzi cu altii...
Cum poti sa spui ca tii doar la mine dar de fapt...nu e chiar asa.
Am confruntat-o si am intrebat-o si este adevarat ce se spune.
Pareri?

Răspuns Câştigător
| AlienThor a răspuns:

1. Te-a mintit pentru ca ti-a ascuns asa si ti-a zis ca tu esti cel mai cel, alta minciuna.

2. Avea emoticoane la telefoanele baietiilor care sunau... aaa e clar alta modalitate de a ascunde ceva in MOD VOIT fata de tine.

3. De curiozitate sa-i dai telefon cand esti langa ea sa vedem si tu esti un EMOTEICON? happy

4. "Am confruntat-o si am intrebat-o si este adevarat ce se spune." - asta e lectia ta de viata.

Pa la revedere, e balta plina pana la 30 31 de ani ai tot timpul sa experimentezi ca mai apoi din toate aceste trairi sa alegi una pe gustul tau.

Pe scurt: nu te merita!

Succes!

| Basileu explică (pentru AlienThor):

Foarte greu s ate gandesti ca cineva te poate amagii atat de rau, multumesc pentru raspuns.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, atata vreme cat nu ii spui nimic si nu-i arati, lasand ca relatia sa mearga de la sine, in ce directie o fii, ea vede ca nu-i o relatie prea serioasa si poate isi cauta pe altcineva.
Dar de ce nu-i spui, te doare gura?

| Basileu explică (pentru Violleta2022):

Am facut tot ce era posibil sa stie ca suntem intr-o relatie, iar ea mi-a confirmat lucrul acesta, insa a confirmat si pentru altii, nu doar pentru mine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Basileu):

Ups, fata joaca urat, cu mai multi deodata.
Poate-i cazul sa-ti cauti alta, una serioasa, care nu se joaca cu mai multi, in acelasi timp.

| Sofer a răspuns:

Ii place sa o arda cu mai multi. fetele astea.

| Basileu explică (pentru Sofer):

Macar de num-ar fi mintit, man, doare naspa tradarea asta avand in vedere ca o stiu de cateva luni...

| Crackman a răspuns:

Bun venit în lumea noua.
II dai cu praf de mers.
Nu te mai simții trădat, tratează ca pe o lecție de viață sa ai idee la ce sa te uiți data viitoare