| ktlina a întrebat:

am o problema foarte urgenta cu prietena mea.In seara asta a venit pe la mine si a primit un telefon.Cand a raspuns se auzea o voce de barbat.Mi-a zis ca trebuie sa plece ca a sunat-o mama ei ca nu stiu ce treaba are cu ea. Si acum 10 minute am incercat sa o sun dar imi intra casuta vocala si la un moment dat, mi-a raspuns o voce de barbat si mi-a zis ca are treaba. Nu am numarul mamei ei de telefon si nu are nici telefon fix.Ce as putea sa fac la ora asta? Sa ii sun si pe ceilati prieteni sa plecam la ea acasa sa ii spunem mamei ei sau doar o fi cu un baiat de care nu mi-a zis? sad sun foarte speriata...(scuze categoria)

9 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Are treaba frate ce vrei. Va place sa le sufocati pe femei

| ktlina explică (pentru nesuferit):

laughing))) sunt fata asa ca comm tau nu prea se potriveste...

| MBAAA a răspuns:

Eu zic sa mai dai cateva telefoane, poate raspunde ea totusi si iti zice ce se intampla, sau daca raspunde barbatul incerci sa-l intrebi ce s-a intamplat cu prietena ta, sa aflii cat mai multe informatii de la el, astfel faci ca el sa-si petreaca mai mult timp vorbind la telefon decat sa-i faca ceva rau prietenei tale, in caz ca asta are de gand. Daca nici asa nu merge, du-te impreuna cu cativa prieteni la casa parintilor ei si spune-le ce s-a intamplat, iar apoi incercati cu totii sa o gasiti, dati telefoane si pe la alti prieteni de-ai ei, poate totusi a spus cuiva ceva. Bafta happy

| Anutzabhaaa a răspuns:

Pune-ti prietenii comuni sa o sune daca nu asteapta pana dimineata si se va clarifica treaba

| Exilee a răspuns:

SI ce s-a inamplat aseara? Povesteste-ne! Sunt curios.
Daca nu stiai, ''curiozitatea ucide rabdarea''.

| ktlina explică (pentru Exilee):

Pai faza e ca a fost cu un baiat ca m-a sunat ea si vorbea cam ciudat da na nu mi-a zis prea multe.Nici macar nu mi la prezentat...straight face

| gingergirl1 a răspuns:

Pff...complicata situatie! Eu zic ca sa niste prieteni comuni sa vezi daca stiu ceva de ea! Poate...are un nou iubit sau mai stiu eu ce! Stai la mare distanta de casa ei?

| AndrewAndy a răspuns:

Mai stai?

| andreea2121 a răspuns:

I'ati prietenii si du'te nu mai astepta... posibil ca va fi un viol!