| Bibbyshor a întrebat:

Am o problema in dragoste. Mie mi-a placut si inca imi mai place putin de un baiat. Inainte nu ma baga in seama si nu ma placea nici un pic iar acum zice ca a inceput sa tina la mine. Ce sa fac cu el?

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Pai daca il placi si te place, care-i problema?

| neutrino a răspuns:

Il poti pune intr-o glastra, in cuier sau la/dupa usa. Sa nu-l bagi acum in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă ce doreşti. Vrei să-i acorzi o şansă? Continuă să vorbeşti cu el,dar înainte de a îţi face speranţe, asigură-te că nu îşi bate joc, că vorbeşte serios când vine vorba de sentimentele lui.
Întâlniţi-vă, cunoaşteţi-vă mai bine şi cine ştie, poate iese ceva frumos!

O seară frumoasă!

| împartezâmbete a răspuns:

Mm continua ceea ce a inceput el, vb cu el, intalnitiva, cunoastetiva ai bine si pe urma vedeti voi ce facetitongue

| GOLD99 a răspuns:

Baietii pot fi foarte ciudati uneori sfatul meu este sa ii spui ca tu vrei sa iti dovedeasca ca te iubeste sau ai putea sa ii spui ca si tu il placi si ca ar fi frumos daca ati fi intr-o relatie. Inainte sa iei sfatul meu in cosiderare ma vorbeste cu colegii sa vezi daca baiatul acesta chiar te place sunt unii baieti care spun asa doar ca sa isi bata joc de alti, ceea ce ma scoate din minti. Oricum, succes si muult noroc!